Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
203 hodnocení
5
200x
4
3x
3
0x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
MJ
Martin Jakšl
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.8.2025
ZV
Zuzana Vyčichlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.6.2025
JM
Jana Michálková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.6.2025
super, velice vstřícní.
BM
Barbora Masopustová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.5.2025
JT
Josef Tischler
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.4.2025
JP
Jitka Pudilová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.4.2025
Dobrý den, děkuji Vám za krásné čelenky a nákrčníky, jako vždy, jsme moc spokojeni. Především Vám ale děkuji za ochotu a komunikaci a za včasné dodání zboží. Brzy si opět něco pěkného objednáme. Ať se Vám daří, hezký den, Jitka
ER
Eva Rakova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.4.2025
Spokojenost
PS
Petra Staňková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.4.2025
krásná a moc příjemná čelenka, doporučuji! :)
AH
Adéla Hloušková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.4.2025
LV
Lenka Vlčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.4.2025
Velmi rychlé dodání, velmi kvalitní zpracování a krásné motivy.
VŠ
Veronika Švancarová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.3.2025
Největší spokojenost! Čelenky i nákrčníky jsou kvalitně zpracované, příjemné na nošení. Bavlněné nákrčníky déle schnou, když si je člověk v zimě při námaze "zafuní", což ale krásně vyřešil heboučký funkční fluffy nákrčník. U čelenky bylo vyhověno mé prosbě o konkrétní rozložení vzoru a rukavice jsou svou kombinací zateplujících prsťáků a nepromokavých palčáků naprosto dokonalé. Díky za všechny voňavé balíčky, co mi od vás přišly
JŽ
Jarmila Žvaková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.3.2025
LP
Lenka Prázová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.2.2025
Rychlé dodání, kvalitní práce, naprostá spokojenost
VN
Věra Nekardová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.2.2025
ZB
Zuzana Boudová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.2.2025
DD
Dita Doležalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.2.2025
Krásná čelenka, kvalitní zpracování. Jediné co bych vytkla je vůně čelenky, kterou nelze odstranit vypráním a ani aviváží, stále je cítit. Nejspíš se jedná o nějakou nanovůni, kterou věřím přidávájí z dobrého úmyslu do textilie. Jelikož těmto umělým věcem nefandím, tak mi to u produktu velmi vadí, ale věřím, že někomu to může vyhovovat. Uvítala bych čelenku bez vůně.
M
Magdaléna
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.1.2025
VL
Veronika Laurynová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.1.2025
