Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
203 hodnocení
5
200x
4
3x
3
0x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
LJ
Lída Jiroutová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.1.2025
Veliká spokojenost, rychlé dodání a navíc i příjemně voňavá čelenka a nákrčník ♥
MW
Marika Wiszczorová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.1.2025
MŠ
Markéta Ševčíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.1.2025
Vše naprosto v pořádku ;-)
TS
Theodora Stránská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.12.2024
Krásná čelenka. Doporučuji všem
NS
Nela Stiborová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.12.2024
AK
Andrea Kabatova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.12.2024
VF
Veronika Farková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.12.2024
Moje nejoblíbenější čelenky! Vždycky jsme nadmíru spokojené.
MK
Michaela Kaněrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.12.2024
LT
Leona Thielová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.12.2024
LT
Lenka Tomanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.12.2024
MF
Martin Fajl
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.12.2024
MS
Martina Svobodová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.12.2024
Suoer
MM
Monika Mečiarová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.12.2024
VB
Vladimir Bielaček
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.12.2024
DS
Denisa Svobodová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.12.2024
Skvělé čelenky s nádhernými vzory. Rychlé a bezproblémové dodání. Určitě objednám další 😍
DM
Daniel Máka
(Administrátor)
18.12.2024
Děkujeme a věříme že se krásně nosí :-)
S
Sára D
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.12.2024
Nádherné vzory, kvalitní materiál, pokaždé bezproblémové. Už objednávám po několikáté a zatím žádná výtka
BK
Barbora Królová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.11.2024
Krásné čelenky se skvělými vzory.
Všichni obdarovaní jsou velice spokojení.
Rychlé dodání.
JŠ
Jana Šafářová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.11.2024
Nakupuji zde opakovaně, velká spokojenost,rychlé vyřízení objednávky , čelenky jsou úžasné, krásně ušité 👍👍👍
S
Soňa
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.11.2024
Dlouho jsem hledala čelenky z bavlny, které udrží tvar a netlačí. Ty jsem v "Čelenkách z hor" našla. Dokonale ušité, voňavé a ve všech možných barvách a vzorech. Chválím také příjemné jednání s obchodem a rychlé dodání. Opravdu vřele doporučuji.
KŠ
Kateřina Škodová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.10.2024
🤍👍
